fb px 7

Değişim ve İadeİnternet mağazasından alınan ürünleri faturanız ile birlikte 14 gün içerisinde kargo ile göndererek iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. Ödemeyi kredi kartı/banka kartı ile yaptıysanız iade ödemeniz kartınıza yapılacaktır.

İade ve değişim sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orjinal paketleri ile iadesi şarttır. İade ve değişim için gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de iade edilmelidir. Paketin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olun. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır. Değişim veya iade için yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteriye aittir.

İade için tarafımıza ulaşan ürünlerin iade politikamıza uygunluğu incelendikten en geç 1 hafta içerisinde para iadeniz kredi kartınıza ya da hesap numaranıza yapılacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza yansıması bankanıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Sormak istediğiniz başka sorular varsa lütfen iletişim sayfamızdan bize mesaj gönderin veya 0850 333 80 87 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayınız.İade veya Değişim İçin Kargo Adresimiz:

Dipublic Reklam Hizmetleri San. Tic. A.Ş
Fikirtepe Mh. Özbey Cd. Güven İş Merkezi No:111 Kadıköy İstanbul
Telefon: 0 850 333 80 87 Fax: 0216 545 09 29 Geri Dön